Hlavní nabídka

     Více o službách

  :: Lokomotivy
      ŠKODA Plzeň
  :: Zkušebny

      lokomotiv
  :: MV843

      chlazení

  :: Stopmagnet

      BOSCH

  :: Elektroinstalace
  :: Zabezpečovací
      systémy

  :: Elektrické
      zdrojové
      agragáty


Počet přístupů
 

 

Elektronické zabezpečovací systémy


Nabízíme kompletní montáž drátových a bezdrátových elektronických zabezpečovacích systémů rodinných domů, bytů i ostatních objektů.

 

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí.

Moderní EZS se zpravidla odjišťují buď pomocí klávesnice zadáním několikamístného vstupního kódu nebo stiskem tlačítka rádiového ovladače.

Standardem u systémů EZS je také ochrana objektů před nebezpečím požáru nebo výbuchu. Ke včasné detekci požáru používáme ionizační, optické nebo tepelné požární snímače.

Pro kvalitní ochranu vnitřních prostor před narušiteli používáme především infrapasivní snímače. Tyto detektory jsou schopny na základě analýzy teplot v místnosti spolehlivě detekovat pohyb člověka v prostoru.

Pokud k topení nebo vaření používáte plyn, mělo by být samozřejmostí použití detektoru úniku plynu.

Poskytujeme GPRS připojení na pult centralizované ochrany OKO1. Zde je spojení s objektem prakticky nepřetržitě monitorováno a v případě poplachu je zajištěn zásah profesionálů přímo v místě instalace.

--------------

Nainstalovaný elektronický zabezpečovací systém na čerpací stanici OJL v Sendražicích.

 

 

Photo: R. Plaček